Kursy walut

Tabela kursowa z 2020-01-13

KrajWalutaIlośćDewizyPieniądzeKurs średni NBP
KupnoSprzedażSpreadKupnoSprzedaż
Strefa EuroEUROEUR14.07974.39470.31504.05474.41974.2467
USADOLARUSD13.68923.93870.24953.66423.96373.8272
SzwajcariaFRANKCHF13.86363.96360.10003.83263.99463.9265
Wielka BrytaniaFUNTGBP14.80185.11680.31504.77785.14185.002
AustraliaDOLARAUD12.55432.72880.1745002.6317
KanadaDOLARCAD12.8393.01350.1745002.9278
CzechyKORONACZK10.16220.17370.0115000.1681
DaniaKORONADKK10.54810.58410.0360000.5683
WęgryFORINTHUF1001.22461.31510.0905001.2721
JaponiaJENJPY1003.37273.59220.2195003.4901
NorwegiaKORONANOK10.41370.44320.0295000.4305
RosjaRUBELRUB10.06070.06480.0041000.0624
SzwecjaKORONASEK10.38730.41430.02700.38130.42930.4027

Maksymalne odchylenia spreadów

KRAJWALUTAILOŚĆDEWIZYPIENIĄDZE
MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:
KUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANKKUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANK
AustraliaDOLARAUD10,25000,2500--
CzechyKORONACZK10,05000,0500--
DaniaKORONADKK10,05000,0500--
JaponiaJENJPY1000,20000,2000--
KanadaDOLARCAD10,20000,2000--
NorwegiaKORONANOK10,05000,0500--
RosjaRUBELRUB10,05000,0500--
USADOLARUSD10,25000,25000,30000,3000
SzwajcariaFRANKCHF10,25000,25000,30000,3000
SzwecjaKORONASEK10,05000,05000,06000,0600
W.BrytaniaFUNTGBP10,25000,25000,30000,3000
WęgryFORINTHUF1000,25000,2500--
EUGiWEUROEUR10,35000,35000,40000,4000

Spłata kredytu walutowego następuje wg kursu obowiązującego w momencie realizacji dyspozycji spłaty.

Archiwalne kursy walut

Sprawdź 06.06.2008-14.01.2020 r.
Sprawdź 01.01.2008-05.06.2012 r.